V Oblouku 114, 251 01 Čestlice u Prahy (Po–Pá 9:00–16:00)
  • +420 777 932 070
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Strojní omítky

Realizace vnitřní a vnější omítky

Správné provedení omítky je jednou z nejnáročnějších etap celé stavby, proto by realizace vnitřní a vnější omítky měla být svěřena do rukou zkušené stavební firmy s příslušnou certifikací. Jedná se o povrchy, které budete vnímat po celou dobu pobytu ve vnitřním prostoru, vnější omítky jsou zase vizitkou celé stavby, a proto je třeba jim věnovat maximální pozornost. Dokonalé provedení plní nejen estetickou funkci, ale správným výběrem typu omítky zamezíte například budoucí tvorbě plísní ve vnitřním prostoru nebo díky lepším tepelně izolačním vlastnostem ušetříte za vytápění objektu.

KALKULACE CENY

Strojní omítání

Specializací stavební firmy BJ-STAV Bohemia je provádění omítek moderním strojním omítáním. Oproti ručnímu způsobu omítání mají strojní stříkané omítky řadu předností. Mezi hlavní výhody strojního omítání patří především:

  • rychlost realizace omítek,
  • vysoce kvalitní provedení díky nejkvalitnějším materiálům,
  • dosažení dokonalé rovnosti a hladkosti povrchů.

KALKULACE CENY

Vápenocementová omítka

Jedná se o dvouvrstvý typ omítky, kde se na zdivo nanáší nejprve jádrová vápenocementová omítka a druhou finální vrstvou je vápenný štuk. V případě venkovní omítky tvoří druhou vrstvu finální šlechtěná omítka. Před nanesením druhé vrstvy je také třeba plochu vystěrkovat lepidlem a perlinkou. Z hlediska použití jsou vápenocementové omítky vhodné jako venkovní fasádní omítky nebo jako vnitřní omítky při rekonstrukci starších objektů.

Sádrová omítka

Jedná se o jednovrstvý typ omítky, který je určený do interiéru objektu. Po strojním nástřiku sádrové omítky přichází na řadu vyhlazení povrchu tzv. kletování. Finální dokonalá rovnost a bezkonkurenční hladkost povrchu je u sádrové omítky hlavní předností, kterou nikdy nedosáhnete u zrnité vápenosádrové omítky. Moderní sádrové omítky jsou vhodné především pro použití v novostavbách s novým rovným zdivem.

KALKULACE CENY

Kalkulace ceny

Mám zájem o realizaci strojní omítky

(pole označená * jsou povinná)

Mám také zájem o realizaci:
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Povolené formáty (.jpg, .png, .gif, .pdf)
Maximální velikost 10 MB

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci jsou připravení se vám věnovat.

PONDĚLÍ - PÁTEK
09:00 - 16:00

+420 777 932 070

Provozovna

 BJ-STAV Bohemia

Provozovna Čestlice u Prahy

V Oblouku 114, 251 01 Čestlice, okres Praha-východ