V Oblouku 114, 251 01 Čestlice u Prahy (Po–Pá 9:00–16:00)
  • +420 777 932 070
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Betonové potěry

Klasika ve stavebnictví

Tradiční betonové podlahy jsou klasikou ve stavebnictví. Oproti litým anhydritovým podlahám mají své výhody i nevýhody, které je třeba před finálním výběrem typu podlahy důkladně zvážit. Díky našim dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví vám doporučíme ideální typ podlahy do vašeho domu, terasu či průmyslového objektu.

KALKULACE CENY

Vlastnosti betonové podlahy:

  • Nižší pořizovací cena – ušetříte na vstupních nákladech, ve finále se ale může cena prodražit při nevhodném použití, například v kombinaci s podlahovým vytápěním nedosahuje takové tepelné vodivosti jako podlaha anhydritová, také vyžaduje delší dobu zrání, což může nepříjemně zvýšit náklady na celou stavbu.
  • Voděodolný materiál  – beton je dobře odolný vůči vodě a neplesniví, proto je betonová podlaha ideální volbou do exteriérů a prostorů s trvale vysokou vlhkostí jako sklepy, balkony, garáže, bazény, sauny apod.
  • Snese vyšší zatížení  – díky této vlastnosti jsou betonové podlahy skvělou volbou například pro pokládku ve výrobních halách.
  • Možnost spádování  – protože se nejedná o litou podlahu, tak její rovnost není závislá na gravitaci. Finální rovnost se provádí strojním hlazením, které se může upravit i do spádu.

KALKULACE CENY

Realizace betonové podlahy

Realizace betonové podlahy je ve srovnání s technologií lité anhydritové podlahy pomalejší, proto doporučujeme její aplikaci pouze do vhodných prostor, které předurčují její vlastnosti. I když se nejedná o litou podlahu, lze u ní dosáhnout vynikající rovnosti moderním strojním hlazením.

Betonové podlahy jsou vhodné především do exteriérů, vnitřních prostor se zvýšenou vlhkostí nebo interiérů, kde se předpokládá vysoké zatížení podlahy. Betonové potěry lze aplikovat i u novostaveb a v kombinaci s instalací podlahového vytápění. Oproti anhydritu má beton obvykle nižší tepelnou vodivost, což znamená, že se déle nahřívá a při vypnutí podlahového topení zase drží déle nahromaděné teplo.

KALKULACE CENY

Přestože betonová podlaha má ve stavebnictví již dlouho tradici, její správná realizace vyžaduje hlavně zkušenost a znalost moderních technologií. My pro vás umíme zajistit jak samotnou dodávku betonové směsi na stavbu, tak i odbornou realizaci podlahy od izolací až po finální podlahovou krytinu.

Kalkulace ceny

Mám zájem o realizaci betonové podlahy

(pole označená * jsou povinná)

Mám také zájem o realizaci:
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Povolené formáty (.jpg, .png, .gif, .pdf)
Maximální velikost 10 MB

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci jsou připravení se vám věnovat.

PONDĚLÍ - PÁTEK
09:00 - 16:00

+420 777 932 070

Provozovna

 BJ-STAV Bohemia

Provozovna Čestlice u Prahy

V Oblouku 114, 251 01 Čestlice, okres Praha-východ